Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formularz odstąpienia od umowy

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

  1. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35. W przypadku wykonania usługi lub sprzedaży towarów omówionych w art. 38. odstąpienie od umowy nie przysługuje.
  2. W przypadku złożenia przez Kupującego fałszywego zamówienia lub niewykonania przez niego Umowy (w szczególności przez jej nieopłacenie lub nieobecność w miejscu dostawy lub w punkcie odbioru w celu odebrania zamówionych produktów), Studio Smaku jest uprawnione do odmowy przyjęcia jakichkolwiek przyszłych zamówień od takiego Kupującego.
  3. W przypadku zwrotu płatności online jest on dokonywany w terminie do 14 dni roboczych od momentu uzyskania przez Gin & Tonic Club Sp. z o. o. informacji o odstąpieniu od zawartej Umowy.

 

ROZPATRYWANIE REKLAMACJI

1.Reklamacje prosimy złożyć w formie pisemnej pod adresem e-mail: gintonicclub@gintonicclub.de

2.W ciągu pięciu dni od złożenia reklamacji, pracownik poinformuje Państwa, o rejestracji oraz rozpoczęciu procesu reklamacyjnego.

3.Proces reklamacyjny rozpoczyna się z datą wpływu formularza reklamacyjnego  i trwa 14 dni roboczych.

 

4. Adres wysyłki: Gin Tonic Club, ul. Akacjowa 1, 62-025 Kostrzyn

FORMULARZ ODSTĄPIENIE OD UMOWY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl